See more Collapse

Wynik rekrutacji

2 months ago

Philippines Surallah ZUS Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

Centrala ZUS

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Departament Eksploatacji Aplikacji

  • Miejsce pracy

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

  • Adres miejsca pracy

Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

  • Województwo

mazowieckie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Wynik rekrutacji - Stanowisko ds. organizacji przetwarzania

  • Zadania

Jeśli jesteś osobą elastyczną, nastawioną na rozwój i współpracę, potrafisz rozwiązywać problemy i czerpiesz satysfakcję z tego, że potrafisz osiągnąć cel i radzisz sobie w trudnych sytuacjach, to szukamy właśnie Ciebie

Jesteśmy jedną z największych instytucji i pracodawców w Polsce Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych pracując w ramach jednego z największych tego typu systemów na świecie. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, możliwość pracy, w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy i/lub hybrydowo, oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dopłatę do studiów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.

0

  • Wymagania

Wymagania niezbędne

  • wykształcenie średnie
  • minimum 1 rok stażu pracy i doświadczenia zawodowego w obszarze usług, procesów IT

Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe (informatyczne, elektroniczne, ekonomiczne)
  • minimum 1 rok pracy związanej z praktyką w ośrodku obliczeniowym lub przy obsłudze przetwarzania danych

Posiadasz Dodatkowo

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • orientację na cel
  • orientację na jakość
  • umiejętność komunikacji
  • umiejętność współpracy
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów
  • podejmowanie decyzji

Jakie Dokumenty Złożyć Przy Aplikowaniu (wymagane Dokumenty)

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
  • skany dokumentów poświadczających wymagane doświadczenie zawodowe