See more Collapse

Stanowisko ds. obsługi korespondencji

2 months ago

Philippines ZUS Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

Centrala ZUS

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Departament Relacji z Klientami

  • Miejsce pracy

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

  • Adres miejsca pracy

Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

  • Województwo

mazowieckie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

  • Zadania

Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

  • ewidencja i digitalizacja korespondencji z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi informatycznych, zgodnie z obowiązującymi w tym obszarze przepisami, w szczególności normatywami kancelaryjno-archiwalnymi oraz procedurami
  • współpraca z przedstawicielami operatora pocztowego w zakresie nadawanej korespondencji
  • monitorowanie prawidłowości przygotowania korespondencji przez komórki merytoryczne
  • obsługa korespondencji skierowanej do ZUS niezgodnie z właściwością
  • rozliczanie nadania korespondencji w podziale na miejsca powstania kosztów
  • obsługa interwencji i reklamacji w zakresie usług pocztowych w tym ich elektroniczna obsługa
  • opracowanie i analiza zbiorczego sprawozdania, planów i informacji w zakresie korespondencji
  • Wymagania

Wymagania Niezbędne

  • wykształcenie średnie

Mile Widziane

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z obsługą kancelaryjną

Wymagania Dodatkowe

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • znajomość ogólnych zasad rejestracji korespondencji
  • orientacja na jakość
  • umiejętność komunikacji
  • umiejętność współpracy
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Prosimy o Następujące Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe