See more Collapse

Stanowisko ds. zarządzania projektami bezpieczeństwa informacji

2 months ago

Surallah Philippines ZUS Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

Centrala ZUS

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Departament Cyberbezpieczeństwa

  • Miejsce pracy

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

  • Adres miejsca pracy

Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

  • Województwo

mazowieckie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

  • Zadania

Termin aplikowania upłynął 29.04.2024 r.

Jeśli jesteś osobą elastyczną, nastawioną na rozwój i współpracę, potrafisz rozwiązywać problemy i czerpiesz satysfakcję z tego, że potrafisz osiągnąć cel i radzisz sobie w trudnych sytuacjach, to szukamy właśnie Ciebie

Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce i jednym z największych pracodawców Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa pracując w ramach jednego z największych systemów informatycznych na świecie. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, możliwość pracy, w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy i/lub hybrydowo, oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dopłatę do studiów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.

Cel istnienia stanowiska: Zapewnia efektywne zarządzanie projektami w obszarze programów i projektów w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa zgodnie ze Strategią Zakładu.

Zadania

  • zarządza pracami zespołu projektowego (organizuje i koordynuje prace zespołu projektowego),
  • zarządza i monitoruje: harmonogram, ryzyka, zakres i budżet projektów oraz zarządzanie zmianą z obszaru bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa,
  • raportuje postępy prac w realizowanych przez ZUS projektach z obszaru bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, z uwzględnieniem ryzyk projektowych i problemów,
  • koordynuje i monitoruje prace realizowane przez dostawców pod względem zapewnienia jakości i terminowości realizowanych projektów z obszaru bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa dla Zakładu,
  • zarządza dokumentacją wytworzoną w ramach projektów z obszaru bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa,
  • współuczestniczy w tworzeniu koncepcji i utrzymaniu repozytorium bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa,
  • uczestniczy w opracowywaniu planów, sprawozdań i innych dokumentów wynikających z zakresu działania departamentu.
  • Wymagania

Wymagania Niezbędne

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata stażu pracy
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prac projektowych (w tym Biuro Projektów),

zarządzanie projektami lub kierowanie zespołem projektowym

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa informacji do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli 'poufne' lub złożenie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się procedurze przeprowadzenia zwykłego postępowania sprawdzającego mającego na celu nadanie takich uprawnień

Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe (informatyka, zarządzanie, administracja, ekonomia, finanse, prawo)
  • studia podyplomowe z zarządzania projektami
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania projektami

Wymagania Dodatkowe

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • podejmowanie decyzji
  • rozwiązywanie problemów
  • innowacyjność

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • skan świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
  • skan dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
  • skan poświadczenia bezpieczeństwa informacji do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli 'poufne' lub złożenie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się procedurze przeprowadzenia zwykłego postępowania sprawdzającego mającego na celu nadanie takich uprawnień