Stanowisko ds. nadzoru i zarządzania jakością w obszarze prewencji

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Prewencji i Rehabilitacji

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              Stanowisko ds. nadzoru i zarządzania jakością w obszarze prewencji - lekarz (wyniki naboru)

              • Zadania

                Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

              • opracowuje, modyfikuje i wdraża rozwiązania systemowe w zakresie rehabilitacji leczniczej;
            • opracowuje nowe i modyfikuje dotychczasowe programy rehabilitacji leczniczej;
          • koordynuje opracowywanie założeń oraz dokumentacji konkursowej dotyczącej konkursów ofert na świadczenie usług rehabilitacyjnych, w tym przeprowadza kontrole w ramach konkursu ofert;
        • weryfikuje prawidłowość realizacji umów przez dostawców usług z zakresu rehabilitacji leczniczej oraz przeprowadza kontrole w tym zakresie;
      • definiuje standardy jakości usług, obsługuje skargi klientów i interwencje, a także udziela informacji i wyjaśnień klientom instytucjonalnym w sprawach związanych z rehabilitacją leczniczą.
    • Wymagania

      Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe medyczne - lekarz medycyny
  • minimum 3 lata doświadczenia pracy związanej z praktyką lekarską (wykonywanie zawodu lekarza), orzecznictwem lekarskim, działalnością naukową w dyscyplinach: nauki medyczne i nauki o zdrowiu
minimum 4 lata stażu pracy

Mile Widziane

wykształcenie wyższe medyczne - tytuł specjalisty (w szczególności następujących specjalizacji: rehabilitacja medyczna, kardiologia, pulmonologia, neurologia, ortopedia i traumatologia narządu ruchu, reumatologia, otolaryngologia, audiologia i foniatria, psychiatria, zdrowie publiczne)

Wymagania Dodatkowe

znajomość programów MS Officeumiejętność podejmowania decyzjiumiejętność rozwiązywania problemówinnowacyjnośćorientacja na celorientacja na jakośćkomunikacjawspółpracaelastycznośćnastawienie na rozwój

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskan dokumentu potwierdzającego wykształcenieskan świadectwa pracy dokumentującego wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostania w stosunku pracyskan dokumentu potwierdzającego wymagane doświadczenie zawodowe