Stanowisko ds. nadzoru i zarządzania jakością w obszarze prewencji

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Prewencji i Rehabilitacji

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              Stanowisko ds. nadzoru i zarządzania jakością w obszarze prewencji - lekarz

              • Zadania

                Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

              • opracowuje, modyfikuje i wdraża rozwiązania systemowe w zakresie rehabilitacji leczniczej;
            • opracowuje nowe i modyfikuje dotychczasowe programy rehabilitacji leczniczej; koordynuje opracowywanie założeń oraz dokumentacji konkursowej dotyczącej konkursów ofert na świadczenie usług rehabilitacyjnych, w tym przeprowadza kontrole w ramach konkursu ofert;
          • weryfikuje prawidłowość realizacji umów przez dostawców usług z zakresu rehabilitacji leczniczej oraz przeprowadza kontrole w tym zakresie;
        • definiuje standardy jakości usług, obsługuje skargi klientów i interwencje, a także udziela informacji i wyjaśnień klientom instytucjonalnym w sprawach związanych z rehabilitacją leczniczą.
      • Wymagania

        Wymagania Niezbędne

      • wykształcenie wyższe medyczne - lekarz medycyny
    • minimum 3 lata doświadczenia pracy związanej z praktyką lekarską (wykonywanie zawodu lekarza), orzecznictwem lekarskim, działalnością naukową w dyscyplinach: nauki medyczne i nauki o zdrowiu
  • minimum 4 lata stażu pracy

    Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe medyczne - tytuł specjalisty (w szczególności w następujących specjalizacji: rehabilitacja medyczna, kardiologia, pulmonologia, neurologia, ortopedia i traumatologia narządu ruchu, reumatologia, otolaryngologia, audiologia i foniatria, psychiatria, zdrowie publiczne)

    Wymagania Dodatkowe

  • znajomość programów MS Office
umiejętność podejmowania decyzjiinnowacyjnośćorientacja na jakośćwspółpraca

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskan dokumentu potwierdzającego wykształcenieskan świadectwa pracy dokumentującego wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostania w stosunku pracyskan dokumentu potwierdzającego wymagane doświadczenie zawodowe