Stanowisko ds. koordynacji i analiz zarządczych

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Prewencji i Rehabilitacji

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              Stanowisko ds. koordynacji i analiz zarządczych (lista kandydatów)

              • Zadania

                Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

              • opracowuje, monitoruje i analizuje propozycje celów i mierników na potrzeby Strategii Zakładu, planu działalności Zakładu oraz systemu opomiarowania organizacji w obszarze Departamentu Prewencji i Rehabilitacji (DPR)
            • koordynuje opracowanie i wykonanie planu finansowego DPR
          • prowadzi kompleksowe analizy i sporządza informacje zarządcze dotyczące prewencji
        • koordynuje w DPR działania związane z planowaniem kontroli prawidłowości realizacji zadań wynikających z działalności DPR w terenowych jednostkach organizacyjnych oraz przygotowuje sprawozdania roczne z przeprowadzonych kontroli
      • bierze udział w aktualizacji procesów nadzorowanych przez DPR
    • koordynuje w DPR działania podejmowane w zakresie zarządzania ryzykami
  • koordynuje opiniowanie dokumentów projektowych w zakresie DPR
koordynuje identyfikowanie potrzeb szkoleniowych pracowników DPRbierze udział w pracach związanych z aktualizacją strony intranetowej i internetowej w obszarze DPRkoordynuje w DPR opracowywanie informacji i wyjaśnień Prezesowi Zakładu, Zarządowi Zakładu, Radzie Nadzorczej, komórkom organizacyjnym Centrali właściwym w zakresie audytu i kontroli wewnętrznejWymagania

Wymagania Niezbędne

wykształcenie wyższeminimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze statystyki, analizy danych, ekonomii, zarządzania, administracji, ubezpieczenia społecznegominimum 1 rok stażu pracy

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (analiza danych, ekonometria, ekonomia, matematyka, nadzór/kontrola/audyt, statystyka, zarządzanie, administracja)studia podyplomowe (zarządzanie projektami, zarządzanie procesami, nadzór/kontrola/audyt, statystyka, analiza danych, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, zdrowie publiczne, zarządzanie w ochronie zdrowia)minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze statystyki, analizy danych, ekonomii, zarządzania, administracji, ubezpieczenia społecznego

Wymagania Dodatkowe

znajomość programów MS Office w stopniu zaawansowanymumiejętność podejmowania decyzjiumiejętność rozwiązywania problemówinnowacyjnośćorientacja na celorientacja na jakośćkomunikacjawspółpracaelastycznośćnastawienie na rozwój

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskany dokumentów potwierdzającego wykształcenieskany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostania w stosunku pracyskany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe