Stanowisko ds. zarządzania i monitorowania usług

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Zarządzania IT

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              • Zadania

                Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce I jednym z największych pracodawców Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych pracując w ramach jednego z największych tego typu systemów na świecie. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, możliwość pracy w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy, zdalnie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dopłatę do studiów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.

                Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

              • monitoruje i raportuje dostępność i wydajność usług IT przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
            • nadzoruje proces budowy, wdrożenia i utrzymania systemów zarządzania i pomiaru usług IT
          • Wymagania

            Wymagania Niezbędne

          • wykształcenie wyższe
        • minimum 4 lata pracy związanej z zarządzaniem eksploatacją systemu informatycznego

          Mile Widziane

        • wykształcenie wyższe -informatyka
      • minimum 5 lat pracy związanej z zarządzaniem eksploatacją systemu informatycznego

        Oczekiwania Dodatkowe

      • umiejętność obsługi pakietu MS Office, MS Access, MS Project,
    • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
komunikacjawspółpracaelastycznośćnastawienie na rozwójpodejmowanie decyzjirozwiązywanie problemówinnowacyjność

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenieskany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe