Stanowisko ds. współpracy z organizacjami i Instytucjami międzynarodowymi

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Współpracy Międzynarodowej

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              • Zadania

                Termin aplikowania upłynął 12.12.2023

                Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

              • przygotowuje sprawy związane z udziałem Zakładu w pracach Międzynarodowego Stowarzyszenia Zabezpieczenia Społecznego oraz Europejskiej Platformy Zabezpieczenia Społecznego, a także w innych instytucjach i organizacjach międzynarodowych
            • wykonuje zadanie związane z obsługą przez Zakład Sekretariatu Europejskiej Sieci ISSA
          • przygotowuje, w porozumieniu z właściwymi komórkami organizacyjnymi Centrali Zakładu, odpowiedzi na ankiety tematyczne dotyczące różnych aspektów zabezpieczenia społecznego
        • przygotowuje i obsługuje organizowane przez Zakład międzynarodowe konferencje i seminaria
      • przygotowuje i organizuje zagraniczne podróże służbowe przedstawicieli Zakładu oraz przybywające do Zakłady delegacje zagraniczne
    • tłumaczy materiały wysyłane za granicę oraz tłumaczy materiały obcojęzyczne
    • Wymagania

      Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata(realizacja współpracy międzynarodowej (lub międzynarodowe kontakty)
staż pracy ogółem minimum 2 lata

Mile Widziane

minimum 2 lata pracy w administracji publicznej

Wymagania Dodatkowe

poprawność przekazywania informacji ustnych i pisemnychznajomość języka angielskiego biegłaznajomość innego języka obcego w stopniu zaawansowanymumiejętność obsługi programów wchodzących w skład MS Officeumiejętność podejmowania decyzjiumiejętność rozwiązywania problemówumiejętność komunikacji i współpracyorientacja na celorientacja na jakość

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskany dokumentów potwierdzających wykształcenieskany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodoweskany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu zawierającego okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy