DST/Stanowisko ds. prognozowania i oceny skutków finansowych projektowanych zmian przepisów ubezpieczeniowych

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Statystyki i Prognoz Aktuarialnych

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              • Zadania

                Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

              • opracowuje oraz aktualizuje metodologię prognostycznych modeli matematycznych dotyczących ubezpieczeń społecznych
            • buduje narzędzia obliczeniowe wspomagające prace aktuarialne w oparciu o opracowane metodologie
          • opracowuje publikacje z zakresu prognoz dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz opracowania problemowe w kontekście prowadzonych prac analitycznych oraz informacji gromadzonych w departamencie
        • przygotowuje koncepcje oraz wylicza szacunkowe skutki finansowe projektowanych zmian przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych
      • uczestniczy w przygotowaniu opinii aktów prawnych z dziedziny ubezpieczeń społecznych i pokrewnych
      • Wymagania

        Niezbędne

      • wykształcenie wyższe

        Mile Widziane

      • wykształcenie wyższe (matematyka, ekonometria, ekonomia)
    • minimum 2 lata pracy związanej z zastosowaniem matematyki oraz stosowaniem obliczeń komputerowych
  • studia podyplomowe na kierunku matematyka ubezpieczeniowa

    Wymagania Dodatkowe

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności programu MS Excel
znajomość języka SQL (tworzenie zapytań SQL)orientacja na celorientacja na jakośćumiejętność komunikacjiwspółpracaelastycznośćnastawienie na rozwójumiejętność negocjowania i wywierania wpływuumiejętność podejmowania decyzjiumiejętność rozwiązywanie problemówinnowacyjność

Wymagane Dokumenty

CVlist motywacyjnyskany dokumentów potwierdzających wykształcenie