Stanowisko ds. organizacji obsługi multikanałowej oraz badania i analiz doświadczeń klientów

1 month ago

Philippine, Philippines ZUS Remote Work Freelance Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS

    • Nazwa komórki organizacyjnej

      Departament Relacji z Klientami

      • Miejsce pracy

        Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

        • Adres miejsca pracy

          Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa

          • Województwo

            mazowieckie

            • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

              • Zadania

                Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

              • planuje, organizuje i realizuje badania potrzeb i doświadczeń klientów
            • prowadzi analizy doświadczeń klientów oraz przygotowuje rekomendacje usprawnień,
          • opracowuje wskaźniki i prowadzi pomiar doświadczeń klientów
        • opracowuje mierniki sprawności, jakości i efektywności finansowej, analizuje skuteczność systemu pomiaru na poziomie realizacji zadań objętych systemem opomiarowania organizacji
      • inicjuje działania optymalizacyjne i standaryzacyjne w obszarze multikanałowej obsługi klientów na podstawie analizy trendów rynkowych, wyników badań doświadczeń klientów i wskaźników pomiaru doświadczeń klientów
    • prowadzi rejestr usprawnień przygotowany na podstawie analizy raportów z badań jakościowych, oczekiwań i doświadczeń klientów
  • realizuje zadania związane z zarządzaniem płynnością telefonicznej i mailowej obsługi klientów, w tym z wykorzystaniem rozwiązań w ramach outsourcingu usług
opracowuje i doskonali standardy organizacji Centrum Kontaktu Klientów ZUS oraz standardy telefonicznej i mailowej obsługi klientówrealizuje zadania związane z budowaniem w organizacji podejścia opartego na doświadczeniu klientaWymagania

Wymagania Niezbędne

wykształcenie wyższeminimum 1 rok doświadczenia w obszarze ubezpieczeń społecznych, obsługi klientów, contact center, administracji, zarządzania jakością, customer experienceminimum 1 rok stażu pracy

Mile Widziane

minimum 3 lata pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi lub z obsługą klientów

Wymagania Dodatkowe

umiejętność obsługi programów wchodzących w skład pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point)znajomość portalu Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUSumiejętność analizy danych i wyciągania wnioskóworientacja na celorientacja na jakośćwspółpracarozwiązywanie problemówinnowacyjność

Prosimy o Następujące Dokumenty

CVlist motywacyjnyskany dokumentów potwierdzających wykształcenieskany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodoweskany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia